Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 13 lutego 2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 13 lutego 2022 r.
przez

6. Niedziela Zwykła, Rok C
1. W miniony czwartek przy domu parafialnym powstało Okno życia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie tego dzieła, które chronić będzie każde poczęte życie.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą. Spotkanie będzie również transmitowane na fb.
3. W czwartek o godz. 18.00 kolejna Msza św. za Ojczyznę. Prosimy o przybycie delegacji z pocztami sztandarowymi.
4. W sobotę przypada IV rocznica śmierci ks. kan. Jerzego Prusakiewicza, który pracował w naszej parafii w latach 1987-1989. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.
5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci klas IV i Rodziców przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
6. Zwracamy się z prośbą o wpłacanie 1 % na działalność Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Maksymilian przy rozliczaniu z Urzędem Skarbowym za 2021 r. Numer KRS-u znajduje się w Szczęść Boże.
7. Jutro wspomnienie św. Walentego. Życzymy wszystkim zakochanym Bożej Miłości.
8. Zachęcamy nowe osoby do włączenia się w adorację Najświętszego Sakramentu przez godzinę w dowolnie wybranym dniu tygodnia. Grafik adoracji znajduje się w Szczęść Boże. Zgłoszenia u ks. proboszcza.
9. Na skarbonach za ławkami znajduje się kalendarz na 2022 r. Zachęcamy do nabywania kalendarza.
10. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i naszego Szczęść Boże. W Szczęść Boże znajduje się podsumowanie tegorocznej kolędy oraz Orędzie Papieża Franciszka na Dzień Chorego. Zachęcam do lektury.
11. Zachęcamy również do zabrania nieodpłatnego czasopisma Dobre Nowiny, gdzie znajdziemy artykuły poświęcone Miłosierdziu Bożemu, Helenie Kmieć oraz Wspomnieniu Matki Bożej z Lourdes.
12. Dziękuję za złożone ofiary na nasze prace i bieżącą działalność naszej wspólnoty parafialnej.

PROBOSZCZ

Udostępnij to