Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 16 lutego 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 16 lutego 2020 r.
przez

6. Niedziela Zwykła, Rok A

1. W środę przypada II rocznica śmierci ks. kanonika Jerzego Prusakiewicza, który pracował w naszej parafii w latach 1987-1989. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.
2. W czwartek o godz. 18.00 kolejna Msza św. za Ojczyznę. Prosimy również o przybycie delegacji z pocztami sztandarowymi.
3. W sobotę 22 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Prosimy, aby w tym dniu w godz. 19.00 – 21.00 zapalić w naszych oknach Świece Miłosierdzia. Prosimy również aby zapalić świece przy figurach i krzyżach przydrożnych. W ramach możliwości prosimy o wystawienie w oknach obrazów Jezusa Miłosiernego.
4. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 27 kwietnia 5 maja. Zgłoszenia do ks. proboszcza lub kancelarii parafialnej.
5. W kancelarii parafialnej trwają zapisy na Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się 7 marca.
6. Trwa nadal zbiórka makulatury i ubrań. Dochód przeznaczony zostanie na budowę studni głębinowej MARIANNA w Kamerunie. Pojemniki wystawione są na parkingach przykościelnych.
7. Zwracamy się z prośbą o wpłacanie 1 % na działalność Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Maksymilian przy rozliczaniu z Urzędem Skarbowym za 2019 r. Numer KRS-u znajduje się w Szczęść Boże.
8. Na stolikach za ławkami znajduje się najnowszy nieodpłatny numer czasopisma Dobre Nowiny, w którym znajdziemy wiele ciekawych artykułów, m.in. O Eucharystii, o Kardynale Stefanie Wyszyńskim. Znajdziemy również wiele opisów nawróceń. Zachęcamy do zabrania czasopisma, a po przeczytaniu przekazania go sąsiadom lub znajomym.
9. Zachęcamy do nabywania i lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Rycerza Niepokalanej i naszego Szczęść Boże.
10. Dziękujemy za ofiary złożone na plastyczne wypełnienie balustrady chóru, modlitwę i wszelką pomoc świadczoną parafii.
PROBOSZCZ

Udostępnij to