Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 17 lutego 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 17 lutego 2019 r.
przez

6. Niedziela Zwykła, Rok C
1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci klas IV i ich rodziców przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
2. We wtorek przypada I rocznica śmierci ks. kanonika Jerzego Prusakiewicza, który pracował w naszej parafii w latach 1987-1989. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.
3. W czwartek o godz. 18.00 kolejna Msza św. za Ojczyznę.
4. W piątek 22 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Prosimy, aby w tym dniu w godz. 19.00 – 21.00 zapalić w naszych oknach Świece Miłosierdzia. Prosimy również aby zapalić świece przy figurach i krzyżach przydrożnych. W ramach możliwości prosimy o wystawienie w oknach obrazów Jezusa Miłosiernego.
5. W najbliższą sobotę od godz. 10.00 do 11.30 w domu parafialnym odbędzie się odbiór strojów komunijnych.
6. W sobotę 9 marca odbędzie się Wiosenny Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i średnich. Zapisy w kancelarii parafialnej.
7. Salezjańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Lutomiersku przyjmuje zapisy uczniów na rok szkolny 2019/2020 r. Szkoła posiada internat. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Ogólnopolskie Dni Czuwania w Częstochowie w maju br. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
9. Trwa nadal zbiórka makulatury. Dochód przeznaczony zostanie na budowę studni głębinowej MARIANNA w Kamerunie. Pojemniki wystawione są przy domu parafialnym.
10. Zwracamy się z prośbą o wpłacanie 1 % na działalność Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Maksymilian przy rozliczaniu z Urzędem Skarbowym za 2018 r. Numer KRS-u znajduje się w Szczęść Boże.
11. Na stolikach za ławkami znajduje się najnowszy numer czasopism: Miłujcie się, Chrystus i Ty oraz nieodpłatny numer czasopisma Dobre Nowiny.
12. Zachęcamy do nabywania i lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Rycerza Niepokalanej i naszego Szczęść Boże.
13. Dziękujemy za ofiary złożone na nasze prace, modlitwę i wszelką pomoc świadczoną parafii.
14. Apel Biskupa Płockiego.
PROBOSZCZ

Udostępnij to