Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 18 listopada 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 18 listopada 2018 r.
przez

33. Niedziela Zwykła, Rok B
1. Dziś o godz. 12.30 Msza św. i spotkanie dla dzieci klas III i rodziców przed I Komunią św.
2. Dziś o godz. 16:00 w naszej sali teatralnej odbędzie się charytatywny spektakl patriotyczny zatytułowany „Żywioły dla Oli”. Więcej informacji o spektaklu w Szczęść Boże.
3. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
4. Organizujemy pielgrzymkę do Warszawy na Uroczystość Matki Bożej objawiającej Cudowny Medalik. Wyjazd w najbliższą sobotę 24 listopada o godz. 8.00. Powrót ok. 17.00. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapraszamy na pielgrzymkę członków Apostolatu Maryjnego oraz wszystkich chętnych. Zgłoszenia u Pani Ireny Drzewieckiej i Elżbiety Leszczyńskiej.
5. Za tydzień Po Mszy św. o godz. 12.30 Msza św. i spotkanie dla klas IV i rodziców przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
6. Po raz kolejny organizowany jest Korespondencyjny Kurs Biblijny. Więcej informacji o kursie w Szczęść Boże.
7. Od 16 listopada wszedł do kin film Chleb z nieba. Każdy potrzebuje cudu. Zachęcamy do obejrzenia filmu.
8. W dalszym ciągu możemy zamawiać Msze św. i wypominki na przyszły rok.
9. Pan organista i jego syn Marcin roznoszą opłatki wigilijne do naszych domów i mieszkań. Szczegółowy porządek roznoszenia opłatka znajduje się w Szczęść Boże.
10. Dziś po Mszach św. mamy możliwość nabycia kalendarza parafialnego na 2019 r. , w którym znajdziemy wiele informacji dotyczących naszych uroczystości i nabożeństw oraz wiele zdjęć z różnych parafialnych wydarzeń. Koszt kalendarza 7 zł. Możemy również nabywać różańce, modlitewniki, albumy i książki religijne.
11. Na stolikach za ławkami znajduje się najnowszy numer czasopisma Chrystus i Ty. W czasopiśmie znajdziemy artykuły poświęcone 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową oraz artykuły poświęcone Ojcu Pio i 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zachęcamy do nabywania czasopisma.
12. Ze stolików za ławkami możemy zabrać nieodpłatny numer czasopisma Dobre Nowiny, w którym znajdziemy m.in. świadectwa nawróceń oraz artykuły poświęcone modlitwie za zmarłych. Po przeczytaniu czasopisma prosimy o przekazanie go sąsiadom.
13. Zachęcamy do nabycia i lektury nowych numerów Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i naszego Szczęść Boże.
14. Dziękujemy za modlitwę, ofiary składane na obelisk Niepodległości i wszelką pomoc świadczoną parafii.
PROBOSZCZ

Udostępnij to