Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 20 lutego 2022 r.

Ogłoszenia Parafialne
przez

7. Niedziela Zwykła, Rok C
1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci klas IV i Rodziców przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
2. We wtorek po Mszy św. o godz.18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
3. Również we wtorek 22 lutego o godz. 19.00 w auli domu parafialnego odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Płońskiej Akademii. A, B, C Chrześcijaństwa. Temat spotkania: „ Kult Najświętszego Sakramentu w Kościele Katolickim”. Wykład poprowadzi ks. prof. Józef Grzywaczewski, były rektor Seminarium Polskiego w Paryżu. Zachęcamy do udziału w wykładzie, który dotyczy esencji naszej wiary.
4. W sobotę 26 lutego od godz. 12.00 do 14.00 zapraszamy do domu parafialnego po odbiór strojów komunijnych.
5. Za tydzień o godz. 10.00 Msza św. w intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w auli parafialnej.
6. Przy domu parafialnym powstało Okno życia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie tego dzieła, które chronić będzie każde poczęte życie.
7. Zachęcamy nowe osoby do włączenia się w adorację Najświętszego Sakramentu przez godzinę w dowolnie wybranym dniu tygodnia. Kościół jest ogrzewany. Grafik adoracji znajduje się w Szczęść Boże. Zgłoszenia u ks. proboszcza.
8. W dniach 6-7 marca wyświetlany będzie w płońskim kinie film o św. Bracie Albercie, zatytułowany Nędzarz i madame”. Zachęcamy do obejrzenia filmu.
9. Zwracamy się z prośbą o wpłacanie 1 % na działalność Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Maksymilian przy rozliczaniu z Urzędem Skarbowym za 2020 r. Numer KRS-u znajduje się w Szczęść Boże.
10. Na skarbonach za ławkami znajduje się kalendarz na 2022 r. Zachęcamy do nabywania kalendarza.
11. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i naszego Szczęść Boże.
12. Zachęcamy również do zabrania nieodpłatnego czasopisma Dobre Nowiny, gdzie znajdziemy artykuły poświęcone Miłosierdziu Bożemu, Helenie Kmieć oraz Wspomnieniu Matki Bożej z Lourdes.
13. Dziękuję za złożone ofiary na nasze prace i bieżącą działalność naszej wspólnoty parafialnej.
PROBOSZCZ

Udostępnij to