Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 22 września 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 22 września 2019 r.
przez

25. Niedziela Zwykła, Rok C

1. Dziś w godz. 13.00 – 17.00 XX Masowy Rajd Rowerowy do Słoszewa ze Świętym Janem Pawłem II, połączony z Festynem w Słoszewie. Zapisy na rajd również przed startem.
2. Dziś po Mszy św. o godz. 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
3. We wtorek o godz. 19.00 w domu parafialnym spotkanie wszystkich katechetów pracujących w naszej parafii.
4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym kolejne spotkanie Apostolatu Maryjnego. Zapraszamy członków i wszystkich chętnych, którzy chcą należeć do tego Maryjnego Ruchu.
5. Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii Siostry Pallotynki, pracujące na Misjach w Kamerunie. Po Mszach św. siostry będą zbierały ofiary do puszek na budowę przedszkola w stolicy Kamerunu.
6. We wtorek 1 października o godz. 18.00 Msza św. w intencji uczestników Płońskiej Akademii. A, B, C Chrześcijaństwa. Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Bp Mirosław Milewski. Po Mszy św. zostanie poświęcona Dróżka Różańcowa, którą zbudowaliśmy w naszym ogrodzie, a potem w auli domu parafialnego wykład inaugurujący ks. prof. Jacka Salija.
7. Za dwa tygodnie w niedzielę 6 października odbędzie się w naszej parafii III Kongres Rodziny SZCZĘŚLIWE MAŁŻEŃSTWO – SZCZĘŚLIWA RODZINA organizowany przez naszą parafię i Centrum Zdrowia SZANSA. Tegoroczny kongres poświęcony będzie przemocy w rodzinie. Zapraszamy na kongres w sposób szczególny rodziców i nauczycieli.
8. Owocem Roku Miłosierdzia w naszej parafii jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Tę ważną modlitwę Kościoła odmawiamy każdego dnia o godz. 15.00, na którą serdecznie zapraszamy Parafian i Gości. Koronkę do Bożego Miłosierdzia zwiastują parafialne dzwony. W Szczęść Boże umieściliśmy grafik ruchów i stowarzyszeń odpowiedzialnych za odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia.
9. W kinie Płońsku wyświetlany będzie film Tajemnica Ojca Pio. Seanse 24 i 30 września o godz. 18.00 i 20.00. Zachęcamy do obejrzenia filmu.
10. W naszej parafii odbędą się warsztaty Akademii Familijnej. Zachęcamy rodziców do zapoznania się naszą propozycją. Więcej informacji o warsztatach w Szczęść Boże i na tablicy ogłoszeń.
11. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie prowadzi rekrutację na bezpłatne studia licencjackie na kierunku praca socjalna oraz bezpłatne studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy osoby, które chcą nauczyć się pomagać. Szczegółowych informacji udziela dział rekrutacji PWSZ.
12. W zakrystii możemy nabyć Kalendarz Rolników na 2020 r. w cenie 27 zł.
13. Na stolikach za ławkami znajduje się najnowszy numer czasopisma Chrystus i Ty w całości poświęcony Tajemnicy Krzyża. Zachęcamy do nabywania czasopisma.
14. Zachęcamy do nabywania i lektury nowych numerów Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Szczęść Boże.
15. Dziękujemy za modlitwę, ofiary składane na Dróżkę Różańcową oraz wszelką pomoc świadczoną parafii.
PROBOSZCZ

Udostępnij to