Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 23 września 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 23 września 2018 r.
przez

25. Niedziela Zwykła, Rok B

1. Dziś w godz. 13.30 – 17.30 XVI Masowy Rajd Rowerowy do Lisewa ze Świętym Janem Pawłem II, połączony z Festynem w Lisewie. Zapisy na rajd również przed startem.
2. Jutro o godz. 16.30 spotkanie dla osób należących do Kół Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych.
3. W czwartek 27 września o godz. 9.00 Msza św. w intencji Społeczności Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II, obchodzącej jubileusz 40 – lecia istnienia.
4. Również w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym kolejne spotkanie Apostolatu Maryjnego. Zapraszamy członków i wszystkich chętnych, którzy chcą należeć do tego Maryjnego Ruchu.
5. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie prowadzi rekrutację na bezpłatne studia licencjackie na kierunku praca socjalna. Więcej informacji o studiach w Szczęść Boże.
6. Druga Płońska Gromada Skautów Europy zaprasza dziewczynki w wieku 9-12 lat. Zbiórki odbywają sie w soboty od godziny 12.30 na terenie naszej parafii. Kontakt na stronie internetowej skautów lub w parafii.
7. Organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 20-27 lutego 2019 r. Koszt pielgrzymki 1090 $. Zgłoszenia u ks. proboszcza. Przy zapisie wpłacamy 1000 zł. Pozostałą sumę wpłacamy na miesiąc przed wylotem.
8. W zakrystii możemy nabyć Kalendarz Rolników na 2019 r. w cenie 25 zł.
9. Ze stolików za ławkami możemy zabrać nieodpłatny numer czasopisma Dobre Nowiny, w którym znajdziemy artykuły poświęcone Duchowi św., świadectwo siostry Hernandes o ostatnich chwilach życia franciszkańskich męczenników zamordowanych w Peru: o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka oraz świadectwa nawróceń. Po przeczytaniu czasopisma prosimy o przekazanie go sąsiadom.
10. Zachęcamy do nabywania i lektury nowych numerów Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Szczęść Boże. W Szczęść Boże znajduje się Zaproszenie Biskupa Płockiego do udziału we Mszy św. w katedrze płockiej, w której uczestniczyć będą biskupi zgromadzeni na Konferencji Episkopatu Polski. W Szczęść Boże znajdziemy również list misjonarki z Kamerunu, siostry Tomaszy Sadowskiej, w którym dziękuje naszej parafii za wybudowanie studni, życiodajnego źródła.
11. Dziękujemy za modlitwę, ofiary składane na obelisk Niepodległości oraz wszelką pomoc świadczoną parafii.
PROBOSZCZ

Udostępnij to