OGŁOSZENIA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

OGŁOSZENIA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
przez

25.12.2018 r.

1. Przeżywając radość, z narodzenia Zbawiciela oraz wpatrując się w pokój i ciszę Betlejemskiej Groty, pragnę złożyć parafianom i Gościom najserdeczniejsze życzenia błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Niech światło betlejemskiej nocy budzi nadzieję przepełniającą naszą często trudną codzienność. Niech umacnia naszą Wiarę. Przyjmijmy odważnie całym sercem prawdę o Bożym Narodzeniu i Odkupieniu. Uwierzmy Chrystusowi, który dokonuje naszego zbawienia w Kościele. Głębokiej radości i odważnego przyjęcia
2. Przy tej miłej okazji serdecznie dziękuję za wszelką pomoc – duchową i materialną tak życzliwie okazywaną w całym roku. To dzięki waszemu otwartemu na dobro sercu mogliśmy kontynuować prace wewnątrz oraz na zewnątrz świątyni. Bóg zapłać.
3. W tym Uroczystym dniu składam podziękowanie za przygotowanie tej uroczystości.
• dziękuję księdzu Robertowi, Odnowie w Duchu Świętym, ministrantom , scholi parafialnej wraz z rodzicami oraz pozostałym osobom wraz z pracownikami kościelnymi za przygotowanie Żłóbka i wystroju naszej świątyni
• dziękujemy za ofiarowanie choinek Państwu Giżyńskim z Poświętnego oraz Pani Krystynie Hansen.
• dziękuję organizatorom Żywej Szopki oraz rolnikom za wypożyczenie zwierząt i ofiarowanie strawy dla zwierząt
• dziękuję Chórowi Parafialnemu i Zespołowi Muzycznemu Effatha za śpiew w czasie Pasterek.
• dziękuję ks. Radosławowi oraz dzieciom i młodzieży za stroje i zaangażowanie się w czasie pasterki o godz. 20.00
• dziękuję Służbie Liturgicznej oraz Lektorom za przygotowanie i przeprowadzenie liturgii Bożonarodzeniowej.
4. Dziękuję wszystkim instytucjom, szkołom, stowarzyszeniom i organizacjom za przesłane życzenia dla naszej parafii. Pełny ich wykaz znajdzie się w naszym czasopiśmie Szczęść Boże. Dziękuję za pamięć i złożone życzenia. Obiecujemy modlitwę w intencji tych, którzy o nas pamiętają i nam dobrze życzą.
5. Dziękujemy Wam wszystkim, którzy tak licznie gromadzicie się w Uroczystość Bożego Narodzenia doceniając wagę tych świąt.

6. W I i II Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. tak jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o godz. 19.00, która jest odwołana.
7. Zachęcamy do obejrzenia Żywej Szopki, która czynna będzie do 06 stycznia w godz. 8.00 – 20.00. Przybywajmy całymi rodzinami.
8. W II Dzień Świąt usłyszymy List Rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, a taca przeznaczona zostanie na potrzeby uczelni kształcącej kapłanów.
9. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę samolotową od 20 do 27 lutego do Ziemi Świętej. Więcej informacji o pielgrzymce w Szczęść Boże. Zapisy u ks. proboszcza i kancelarii parafialnej.
10. Na stolikach za ławkami możemy nabyć najnowszy numer czasopisma Chrystus i Ty i Miłujcie oraz nasz parafialny kalendarz na 2019 r. z ważnymi informacjami.
11. W kruchcie naszej świątyni znajdziemy różne książki religijne oraz modlitewniki. Zachęcamy do nabywania.
12. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i naszego Szczęść Boże. Koszt podwójnego numeru Gościa Niedzielnego wynosi 8 zł.
13. Życzenia dla naszej parafii przesłał również Ksiądz Biskup Piotr Libera. Pełny tekst życzeń znajduje się w Szczęść Boże.

Udostępnij to

Przeczytaj podobne